עובדות חשובות

עשר עובדות חשובות על מרכז אדם ומרפא וניקוי רעלים

1.

אדם ומרפא הוא המרכז היחידי בארץ העוסק בהבראה ובריפוי פיזי ונפשי באמצעות רפואת האיורוודה – חוכמה עתיקת יומין המסייעת לטפל במגוון בעיות כרוניות עמוקות ומניעתן. המרכז הוקם מתוך שאיפה לתת מענה למאות אלפי אנשים המחפשים נואשות פתרון אמיתי לבעיות גופניות ונפשיות.

2.

האיורוודה היא חוכמה עתיקת יומין, טבעית ומרפאת שקשובה לגוף, מנקה אותו ומעניקה לו את הכוחות הדרושים לו להתמודד עם מחלות כרוניות.

3.

ניקוי רעלים (פנצ'ה קארמה) היא שיטה איורוודית עתיקה וייחודית לניקוי הגוף מפסולת שהצטברה במרוצת השנים. הטיפול העמוק והיסודי מחדש, מאזן ומרגיע את הגוף והנפש.

4.

דלקת מפרקים היא תופעה של הצטברות של רעלים.

5.

תהליך ניקוי רעלים מהגוף הוא  סיסטמתי ומהיר. הרעלים, שהגיעו למפרקים על מנת להגן על איברים חשובים, מנותבים חזרה למערכת העיכול ונשם החוצה.

6.

באיורוודה שמים דגש רב על בישול האוכל, ממספר טעמים:

אוכל מבושל קל יותר לעיכול לעומת מזון טרי והגוף לא מבזבז אנרגיה על לעיסה ממושכת ותהליך עיכול מורכב.

אוכל מבושל הוא בדרך כלל מתובל. התבלינים מוסיפים למזון חום, וכך מחזקים את אש העיכול, המגנה על האדם מפני מחלות.

מזון מבושל מומלץ בעיקר בחורף, לאנשים עם מערכת עיכול חלשה ולבעלי מבנה גוף רזה הסובלים מקור.

7.

ריפוי ממחלה כרונית יתבצע כאשר האדם מבין שיש סיבה מדוע הגיעה אליו המחלה ומוכן לעשות את השינויים הנדרשים בהתאם להמלצותינן.

8.

כל אדם מקבל את הטיפול הייחודי בשבילו. יכולים לבוא 10 אנשים עם דלקת מפרקים וכל אחד יקבל טיפול שונה, תזונה שונה וצמחי מרפא שונים.

9.

במרכז אדם ומרפא עובדים אנשי מקצוע מעולים שנותנים את המעטפת המקצועית והערכית לטיפולים.

10.

מרכז אדם ומרפא ממוקם במקום פסטורלי כשיער אלונים מקיף אותו מכל צדדיו. האויר הטהור ביחד עם קהילת אנשים יוצאי דופן יוצרים אנרגיה מאד מיוחדת לתהליך הטיפול.