האיבחון

דרכי הטיפול

האיבחון

האבחון הוא תהליך עמוק ויסודי המאפשר לנו לדעת מהו המצב הבריאותי המדויק של האדם.

רק על ידי איבחון מסודר ומדויק ניתן להבין איזה טיפול מסוים יקבל האדם שסובל מדלקת מפרקים.

באיבחון אני שואל למשל האם יש תיאבון. בוודאי עונים לי רוב האנשים.  בפועל רובם אוכלים מתוך דפוסים והרגלים ולא דווקא מתוך תיאבון.

מי שיש לו הרבה רעלים במערכת העיכול לא יהיה לו תיאבון. זה חוק מאד משמעותי כי כל גרם מיותר של אוכל שנכנס לתוך הגוף מהווה עוד נדבך בשכבת הרעלים שכבר הצטברה.

תהליך האיבחון נעשה בכמה שלבים: החלק הראשון קביעת הטבע המולד של האדם על ידי של מרכיבים                                                    גנטיים פיזיים כמו שיער, לשון, עיניים.

החלק השני הוא הבנת מרכיבי התזונה העיקריים של האדם.

החלק השלישי בוחן את היציאות, שינה, תיאבון, צמא הזעה מזג אויר מערכת העיכול ועוד פרמטרים שנותנים מידע על המצב העכשווי של האדם.

החלק הרביעי הוא איבחון על ידי דופק המאפשר לדעת אם יש רעלים במערכת העיכול וברקמות הגוף, זרימת דם, מצב הכבד והכליות, טראומה נפשית, בעיות הקשורות למערכת העצבים, חולשה ועוד.

הלשון נותנת לנו מידע בעיקר לפרמטרים שונים הקשורים למערכת העיכול.

החלק החמישי הוא דיאגנוזה של כלל המידע שהצטבר וקביעת תוכנית טיפולית הכוללת תזונה ספציפית, צמחי מרפא, טיפול בעזרת נקודות אנרגטיות בגוף וניקוי רעלים בעת הצורך.

האיבחון יאפשר לנו להסתכל על מערך הכוחות של האדם גוף ונפש. כלאמר איזה סוג של טיפול הכי יתאים לו. האם טיפול קצר ואינטנסיבי או טיפול ארוך שבו לוקחים יותר נשימה.

לסיכום איבחון יסודי ומדויק יאפשר תוכנית טיפול מדויקת ואפשרות לריפוי מהיר ויסודי של דלקת המפרקים ובעיות כרוניות נוספות.